Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI 2025/2026

23-06-2026 22:03 wolontariat

Dnia 22 czerwca 2026 roku nabożeństwem modlitewnym w salwatoriańskim kościele pw. NMP Królowej Polski uroczyście zakończono XXII edycję ogólnopolskiego programu Pola Nadziei.

Podczas wydarzenia wyrażono wdzięczność wszystkim społecznościom szkolnym, które aktywnie wspierały ideę niesienia nadziei osobom chorym i cierpiącym. W imieniu Naszej Szkoły podziękowania dla uczniów i nauczycieli za zaangażowanie w realizację programu odebrała pani Aurelia Woźniak.

Pola Nadziei to ogólnopolska inicjatywa organizowana przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne, której celem jest upowszechnianie idei opieki hospicyjnej oraz pozyskiwanie środków na rzecz osób potrzebujących wsparcia.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wrażliwość i gotowość do działania na rzecz innych.