ZAKOŃCZENIE OLIMPIADY SZKOLNEJ
Od 22 kwietnia do końca maja uczniowie w ramach Olimpiady Szkolnej zmagali się z 7 konkurencjami w poszczególnych kategoriach wiekowych: klasy 1, klasy 2-3, klasy 4-5 oraz klasy 6-8. Uczniowie rywalizowali między sobą, pobijali własne rekordy życiowe i szkolne. W czerwcu odbyły się finały, podczas których wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych konkurencji.
KLASY 1
I. Bieg wahadłowy
- Antoni Mazurek
- Karolina Ptak
- Maciej Śledź
II. Bieg na 40 m
- Antoni Kotyński
- Szymon Klus
- Antoni Ulatowski
III. Skok w dal
- Szymon Klus
- Antoni Mazurek
- Antoni Kotyński
IV. Skoki przez skakankę
- Zuzanna Grzonka
- Łucja Natora
- Antonina Olesiak
V. Rzut do celu
- Wojciech Hanus
- Zuzanna Misik
- Aleksandra Ratowska
VI. Strzał do bramki
- Karolina Ptak
- Mateusz Borys
- Antoni Ulatowski
VII. Skoki zawrotne przez ławeczkę
- Antoni Mazurek
- Łucja Natora
- Karolina Superson-Dziergas
KLASY 2-3
I. Bieg wahadłowy
- Wojciech Ptak
- Dawid Zakrzewski
- Mateusz Habdas
II. Skoki zawrotne przez ławeczkę
- Jakub Klaczek
- Małgorzata Lorek
- Szymon Miler
III. Bieg na 40 m
- Jakub Klaczek
- Wiktor Wrona
- Oskar Czuba
IV. Strzały na bramkę
- Miłosz Polański
- Tomasz Mysłowski
- Patryk Nowak
V. Skok w dal
- Mateusz Klaczek
- Kinga Pałucha
- Jakub Klaczek
VI. Skoki przez skakankę
- Wiktor Wrona
- Lena Nowak
- Ewelina Nowak
VII. Rzut do celu
- Wiktor Wrona
- Tytus Kuglin
- Lena Nowak
KLASY 4-5
I. Skok w dal z miejsca
- Jakub Bojdys
- Dawid Sobkowski
- Nadia Olearczyk
II. Plank (deska)
- Krzysztof Zając
- Konrad Tlałka
- Olga Staszkiewicz
III. Bieg na 60 m
- Krzysztof Zając
- Estera Czarnik
- Estera Wolas
IV. Skakanka
- Konrad Tlałka
- Wiktoria Waloszek
- Daria Narewska
V. Pompki
- Jakub Bojdys
- Estera Czarnik
- Dawid Sobkowski
VI. Rzuty do kosza z miejsca
- Pascal Białończyk
- Milena Formela
- Vanessa Pawłowska
VII. Hula-hoop
- Katarzyna Halama
- Sonia Frydel
- Alicja Kudrys
KLASY 6-8
I. Skok w dal z miejsca
- Antoni Słonka
- Kinga Kasińska
- Kalina Cykarska
II. Plank (deska)
- Adrian Rzepka
- Klaudia Kamieniecka
- Emilia Smyczyńska
III. Bieg na 60 m
- Michał Waluś
- Kalina Cykarska
- Wiktoria Niczyporuk
IV. Skakanka
- Igor Harlender
- Diana Shtykh
- Emilia Smyczyńska
V. Pompki
- Antoni Słonka
- Kacper Kukla
- Olga Śliwa
VI. Rzuty do kosza z miejsca
- Kinga Kasińska
- Antoni Słonka
- Dominika Bojda
VII. Hula-hoop
- Zuzanna Górna
- Patrycja Wieciech
- Wiktoria Frydel
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w Olimpiadzie Szkolnej, a zwycięzcom – wygranej. Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium, zostali nagrodzeni medalami ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz dyplomami. Zdjęcia laureatów można obejrzeć poniżej.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC