ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA!

25-10-2019 18:32 wolontariat

W dniach 24.10- 04.11 Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę artykułów dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Na parterze budynków A oraz B wystawione zostały pojemniki, do których można wkładać to, co najbardziej potrzebne:
- karmę dla psów i kotów,
- żwirek dla kotów,
- obroże, smycze,
- koce, legowiska.

Prosimy Uczniów oraz Rodziców o włączenie się do akcji! Szkolnym koordynator zbiórki jest Pani Magdalena Hanus.