ZBIÓRKA NA PAMIĄTKOWĄ TABLICĘ – ZAKOŃCZONA!
W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą powstania Polskiej Szkoły w Wapienicy na pierwszym samodzielnym budynku szkoły, czyli przy ul. Międzyrzeckiej 60 (obecne Przedszkole nr 41), zostanie umieszczona tablica pamiątkowa. Na ten właśnie cel utworzono specjalną internetową zbiórkę. Informujemy, że właśnie zakończyła się ona sukcesem – zebrano zaplanowaną kwotę! Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za okazane wsparcie!






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C