ZEBRANIA RODZICÓW

01-06-2021 14:06 ogłoszenia

Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą się stacjonarnie (na terenie szkoły) w reżimie sanitarnym (dystans, dezynfekcja, maseczka) zgodnie z poniższym harmonogramem:

09.06.2021 r. (środa), godz. 17.00

BUDYNEK A: 2a, 2b, 2c, 2d, 4a, 4b, 4c, 4d

BUDYNEK B: 6a, 6b, 6d, 6e, 6f, 7a, 7b

10.06.2021 r. (czwartek), godz. 17.00

BUDYNEK A: 1a, 1b, 1c, 3a, 3b, 3c, 3d, 5a, 5b

BUDYNEK B: 7c, 7d, 7e, 8a, 8b, 8c, 8d

Zebranie rodziców uczniów 6c odbędzie się w innym terminie, o którym poinformuje wychowawca.

Wyjątkowo ze względów bezpieczeństwa zebrania zostały zaplanowane na dwa dni. Podczas zebrań – ze względów bezpieczeństwa – w szkole obecni będą jedynie wychowawcy. Jeżeli jakiś rodzic chciałby skontaktować się z nauczycielem, proszony jest o przesłanie do niego informacji przez dziennik elektroniczny i umówienie się na dogodny termin rozmowy.