ZWYCIĘSTWO MAKSA! ZWYCIĘSTWO WIKTORII!

13-10-2018 16:53 konkursy

Dzisiaj w Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej odbyła się XXVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Chrześcijańskie korzenie literatury polskiej” zorganizowanego przez Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej w ramach XXXIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Miło nam zakomunikować, że I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI zajął uczeń 5a – Maksymilian Dziedzic, natomiast w kategorii uczniów klas VII-VIII również nie daliśmy szans konkurentom – Wiktoria Hutyra z 8a także zajęła I miejsce! Przypomnijmy tylko, że w ubiegłym roku Maks oraz Wiktoria również zwyciężyli w tym konkursie w swoich kategoriach wiekowych! Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowali: Pani Anna Bykowska, Pani Anna Sądej oraz Pan Grzegorz Wójtowicz.