ZWYCIĘSTWO W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ!

12-12-2019 6:38 konkursy

Z wielką radością informujemy, że zespół w składzie: Julia Ożóg, Aleksandra Maciuk, Paulina Kuś, Jakub Hornik pod opieką Pani Iwony Nowak zajął I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Singalong Movie Themes”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa 27 im. Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej oraz Dom Kultury w Kamienicy. Jury brało pod uwagę poprawność wykonania utworu, prezencję sceniczną, interpretację utworu, walory głosowe, dobór repertuaru, muzykalność i poczucie rytmu, dykcję i poprawność językową oraz ogólne wrażenie artystyczne. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!