ŻYWA LEKCJA HISTORII
W dniach 24 i 26 stycznia uczniowie piątych klas Naszej Szkoły uczestniczyli w „żywych lekcjach historii" prowadzonych przez Panią Monikę Habdas. Tematem zajęć było średniowiecze, a szczególnie przełom XIV i XV wieku. Pani Monika przywiozła część swoich zbiorów i na kilka godzin przemieniła sale lekcyjne w minimuzeum. Podczas wykładu uczniowie nie tylko poznawali życie codzienne różnych warstw społecznych czy ich obyczaje, ale mogli również stać się księżną czy rycerzem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, zadawali pytania i chętnie wcielali się w role. Ta nietypowa lekcja historii przypadła im do gustu.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC