AKCJE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

29-09-2020 7:24 wolontariat

Zbiórka kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych


Akcja trwa od 1 do 30 października 2020 r. Za każdy kilogram żołędzi i kasztanów uczniowie otrzymają 2 punkty do zachowania. Punkty będą wpisywane przez Panią Katarzynę Kanik-Dendys (po zakończonej zbiórce). Każdy worek z żołędziami i kasztanami musi być opisany (imię, nazwisko, klasa, waga).


Zbiórka nakrętek dla Mai i Natalii


Akcja trwa od 1 października 2020 r. do 31 maja 2021 r. Za każde pół kilograma nakrętek uczniowie otrzymają 2 punkty do zachowania. Punkty będą wpisywane przez Panią Katarzynę Kanik-Dendys (raz w miesiącu). Każdy worek z nakrętkami musi być opisany (imię, nazwisko, klasa, waga).


Zbiórka dla Rady Osiedla Górne Przedmieście,
która jest w stałym kontakcie z mieszkańcami i z osobami potrzebującymi


Akcja trwa od 1 października do 30 października. Oddzielnie pakujemy środki czystości, żywność i odzież. Każdy worek musi być podpisany (imię, nazwisko, klasa). Dodatkowo prosimy o wypisanie na workach rzeczy znajdujących się w środku, np. 2kg cukru, makaron, mąka itp. Tak opisane worki proszę składać w wyznaczonych miejscach (przy dyżurce). Uczniowie biorący udział w akcji otrzymają od 1 – 10 punków z zachowania. Punkty zostaną wpisane przez opiekuna akcji Panią Katarzynę Kanik-Dendys (po zakończeniu zbiórki).

O jakie produkty prosimy:

- ubrania: bluzy, koszulki, spodnie dresowe, buty sportowe – czyste;

- żywność o długim terminie ważności: kasza, ryż, mąka, makaron, cukier, herbata, konserwy;

- środki czystości: płyn do mycia naczyń, płyn do sanitariatów, proszki do prania;

- kosmetyki: mydła, szampony, kremy do rąk, kremy nawilżające do ciała;

- produkty dla dzieci: pieluchy, płyny do kąpieli dla dzieci, szampony dla dzieci, mydła dla dzieci;

- środki opatrunkowe: bandaże, gazy, środki dezynfekujące, środki higieniczne dla dorosłych.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc.