Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

BESKIDZKI FESTIWAL DOBREJ ENERGII!

Już 7 czerwca w Parku Słowackiego wyczekiwany od dwóch lat Beskidzki Festiwal Dobrej Energii! Zbliżamy się też do finału 12. edycji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” pn. „Przybij piątkę...”. Z tej okazji Wydział Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zaprasza całe rodziny do udziału w imprezie. Program tegorocznego festiwalu obfituje w liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, jednak najbardziej chcielibyśmy zaprosić na trzy elementy imprezy:

- grę terenową na smartfony – start w Parku Słowackiego o godz. 16:15, a meta na Rynku ok. godz. 19:15; do wygrania tablet oraz inne atrakcyjne multimedialne nagrody i dodatkowa premia – rodzina, która zdobędzie jedną z dziesięciu nagród, wywalczy nagrodę także dla placówki, którą reprezentuje;

- interaktywną grę rodzinną EKOmnibus na telebimie w Parku Słowackiego o godz. 18:30 – do wygrania jest siedmiodniowy pobyt nad Bałtykiem w eko-apartamentach oraz lot helikopterem nad miastem;

- energetyczny koncert muzyczny zdobywczyni II miejsca w konkursie EUROWIZJA JUNIOR 2021 Sary James – na Rynku o godz. 20:00 (po rozdaniu nagród w grze).

Na wszystkie atrakcje w dniu festiwalu wstęp wolny!

W związku z tym wydarzeniem przypominamy, że do 30 maja należy oddać prace konkursowe w konkursie „Przybij piątkę!” we wszystkich trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3,  klasy 4-6 i klasy 7-8 (szczegóły na stronie: https://przybijpiatke.bielsko-biala.pl/). Pracę konkursową i wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać przez dziennik elektroniczny do koordynatora konkursu – Pana Marcelina Makowskiego, natomiast uczniowie klas 1-3 – do wychowawcy klasy.

Przypominamy także o trwającym do 5 czerwca konkursie firmy PreZero „5 frakcji w akcji!” (szczegóły na stronie: http://prezero-bielsko.pl/gra-5-frakcji-w-akcji-regulamin), w którym można zdobyć bony zakupowe do Sfery do 1000 zł.

Za udział we wszystkich konkursach uczniowie zostaną nagrodzeni punktami z zachowania za reprezentowanie szkoły, a za osiągnięcia – również atrakcyjnymi ocenami. Serdecznie zapraszam do udziału!