Przejdź do treści Przejdź do menu

BEZPIECZNY SYLWESTER! BEZPIECZNE FERIE!

17-12-2019 18:02 profilaktyka i wychowanie

Wczoraj i dzisiaj w aulach budynku A oraz B Naszej Szkoły odbyły się spotkania uczniów klas III-VI z przedstawicielami Straży Miejskiej - Panią Bożeną Jandurą oraz Panem Mirosławem Mroźnym. Wygłoszona została prelekcja pt. „Bezpieczeństwo a materiały pirotechniczne” – w związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym. Dzieci dowiedziały się, jak dzielimy materiały pirotechniczne, jak zadbać o bezpieczeństwo podczas ich używania oraz kto i w jakim terminie może w ogóle z nich korzystać. Oprócz tego wiele uwagi poświęcono bezpieczeństwu podczas zimowego wypoczynku – w związku ze zbliżającymi się feriami. Spotkania urozmaiciła ciekawa prezentacja multimedialna. Dzieci – zainteresowane tematem – zadawały mnóstwo ciekawych pytań i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Było to kolejne zadanie Programu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły.