Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

CO SŁYCHAĆ U SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW?

Ostatnie dni pokazały, że wspaniale wykorzystujecie piękną, wiosenną pogodę! Pretendenci do zaszczytnego miana Szkolnych Globtroterów nie próżnują i wciąż odwiedzają nowe, pasjonujące miejsca. Do tego samego zachęcamy również pozostałych uczniów Naszej Szkoły – do zabawy można się włączyć w każdym momencie. A jest o co walczyć! Odznaka, certyfikat, atrakcyjne nagrody rzeczowe i niezapomnienie wrażenia. Publikujemy kolejne zdjęcia relacjonujące wyprawy naszych śmiałków. Szykuje się pogodny weekend! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.