Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZA NAMI EGZAMIN ÓSMOKLASISTY!

17-05-2024 5:37 organizacja

W mijającym tygodniu najstarsi uczniowie Naszej Szkoły przystąpili do Egzaminu Ósmoklasisty. We wtorek zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, w środę – z matematyki, natomiast w czwartek – z języka obcego nowożytnego. W arkuszach egzaminacyjnych ‎z każdego przedmiotu znalazły się zarówno zadania ‎zamknięte (tj. takie, w których uczeń wybiera jedną odpowiedź z kilku podanych), jak i zadania otwarte (tj. takie, w których uczeń samodzielnie formułuje odpowiedź). I choć na wyniki przyjdzie nam jeszcze poczekać, to już teraz można przeanalizować arkusze egzaminacyjne, które są dostępne TUTAJ.