DEKORUJEMY SALE LEKCYJNE!

10-12-2023 6:46 konkursy

Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki organizuje konkurs na najładniej udekorowaną salę z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.
2. Zadaniem uczestników jest udekorowanie sali lekcyjnej ozdobami świątecznymi.
3. Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
4. Montaż ozdób świątecznych, a następnie ich usuwanie nie może powodować zniszczeń w salach lekcyjnych (np. ścian, mebli).
5. Dekoracja sali będzie oceniana w kategoriach: pomysłowość, samodzielność, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery świąt Bożego Narodzenia: choinka, bombki, łańcuchy, światełka itd.
6. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów.
7. Sale oceniane będą 18 grudnia 2023 r.
8. W razie jednakowej liczby punktów zostanie wprowadzone dodatkowe kryterium.