NASI PIŁKARZE NA PODIUM!
7 grudnia reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła III miejsce w „Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 im. Jerzego Kukuczki przy współpracy z Urzędem Miasta Bielsko-Biała w ramach programu „Zdrowie przez ruch”. W skład drużyny weszli: Adam Wiencek, Mateusz Habdas, Szymon Klus, Oskar Czuba, Mikołaj Demianów, Igor Szurmon, Borys Zachwieja, Kamil Płonka oraz Jakub Nurzyński. Serdecznie gratulujemy!!! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC