Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASI PIŁKARZE NA PODIUM!

09-12-2023 6:04 konkursy sport

7 grudnia reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła III miejsce w „Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 im. Jerzego Kukuczki przy współpracy z Urzędem Miasta Bielsko-Biała w ramach programu „Zdrowie przez ruch”. W skład drużyny weszli: Adam Wiencek, Mateusz Habdas, Szymon Klus, Oskar Czuba, Mikołaj Demianów, Igor Szurmon, Borys Zachwieja, Kamil Płonka oraz Jakub Nurzyński. Serdecznie gratulujemy!!! Uczniów do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka.