Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada to szczególny dzień dla naszej społeczności szkolnej, gdyż wtedy właśnie obchodziliśmy w klasach młodszych Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Na szkolnym korytarzu na uczniów czekały sympatyczne pozdrowienia oraz ciekawostki, a także informacje o tym,  jak łatwo być życzliwym. Głównym punktem tego święta była Skrzyneczka Życzliwości, do której przez cały tydzień każdy chętny  mógł wrzucić pozdrowienia dla swojej koleżanki, kolegi, nauczyciela i wszystkich pracowników szkoły. Ogromna grupa naszych najmłodszych uczniów wykorzystała ten czas na przygotowanie pozdrowień i podziękowań swoim najbliższym koleżankom, kolegom i nauczycielom. Emocji przy obdarowywaniu nie brakowało, na twarzach dzieci i nauczycieli gościły wspaniałe emocje zaskoczenia, wzruszenia i ogromnej radości. Także w tym dniu w klasach odbywały się warsztaty, podczas których powstały piękne plakaty i wystawy tematyczne. W obchody tego święta włączyła się również szkolna świetlica, a grupa pomarańczowa pod kierunkiem Pani Aleksandry Jasińskiej przygotowała okolicznościowy filmik (https://photos.app.goo.gl/8VxpoutUBT7LbC1ZA). Dobrze jest wiedzieć, że nasza społeczność szkolna od najmłodszych lat otacza się wzajemnie szacunkiem, akceptacją i życzliwością.