EDUKACJA ZDROWOTNA - SPOTKANIE INFORMACYJNE
29-08-2025 13:42
ogłoszenia
2 września o godzinie 16.00 w auli budynku A odbędzie się spotkanie informacyjne z Dyrekcją, nauczycielami prowadzącymi zajęcia z edukacji zdrowotnej oraz z wychowawcami. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców i opiekunów uczniów klas 4-8.






WYCIECZKA KLASY IB i IC
WYCIECZKA KLASY VII D
DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE