Przejdź do treści Przejdź do menu

GŁOSUJEMY I WYGRYWAMY! PROSIMY O WSPARCIE!

20-07-2022 13:24 konkursy

Nasza Szkoła bierze udział w konkursie „Każdy dzień na medal!” propagującym zajęcia ruchowe wśród dzieci i młodzieży. SP 32 zgłosiła projekt „Sensoryka i ruch jako sposób na nudę”. Teraz prosimy o wsparcie! Każdy może oddać na nasz projekt 1 głos z 1 numeru telefonu. Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną. Jeśli uda nam się zwyciężyć, zostanie sfinansowany zakup sprzętu, przyrządów i zabawek sensorycznych dla młodszych dzieci, a dla starszych – sprzętu sportowego. Prosimy o przekazanie informacji znajomym i udostępnienie niniejszej wiadomości w mediach społecznościowych. Głosowanie trwa tylko do 4 sierpnia! Koordynatorem projektu jest Pani Barbara Beruś-Kluka.

 

Wystarczy kliknąć tutaj: www.everydayme.pl/dzien-na-medal-slaskie, odszukać nasz projekt i postępować zgodnie ze wskazówkami.