Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SP32 NA MISTRZOSTWACH BIELSKA-BIAŁEJ FIFA'22

W bielskim Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących 22 czerwca odbyły się Esportowe Mistrzostwa Bielska-Białej FIFA’22 dla Uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych. W turnieju uczestniczyło 117 zawodników, którzy rozegrali 155 meczów w trakcie 8 godzin. Naszą Szkołę reprezentowała grupa dziewięciu uczniów. Najlepszym zawodnikiem z Naszej Szkoły okazał się Michał Smyczyński z klasy 5c, który uplasował się w pierwszej ósemce. Impreza odbywała się pod honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego, który również rozegrał mecz, w trakcie którego asystentem został Bartłomiej Konieczny z klasy 5c.