I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU MATEMATYCZNYM!

31-05-2019 5:37 konkursy

Uczniowie młodszych klas również mogą pochwalić się wspaniałymi sukcesami! Na przykład Aleksandra Kapała oraz Mateusz Jarmułowicz (oboje z 3b) pokonali liczną konkurencję i zajęli I miejsce w XVIII Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym dla klas trzecich „Mały Pitagoras”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 28 im. gen. Józefa Kustronia w Bielsku-Białej. Dwuosobowa drużyna otrzymała puchar i dyplom dla szkoły, natomiast zawodnikom przekazano medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Jolanta Telec. Serdecznie gratulujemy!