MISTRZOWIE JĘZYKA Z SP 32!

28-05-2019 19:04 konkursy

W Zespole Szkół im. J. Tuwima w Bielsku-Białej - w ramach Dnia Otwartego - zorganizowany został konkurs językowy (angielsko-niemiecki) Mistrz Języka 2019, w którym wzięły udział reprezentacje szkół z miasta oraz jego okolic. Rywalizacja składała się z dwóch części: ustnej (nagrane wcześniej filmiki) i pisemnej (test językowy). Z radością informujemy, że II miejsce w konkursie zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 32 w składzie: Małgorzata Grzanka (8c), Gabriela Zoń (3GA) oraz Dawid Łaciak (3GA). Uczniów przygotowała Pani Joanna Włodarczyk-Pilch.