Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

JAK UŁATWIĆ SOBIE POWRÓT DO SZKOŁY PO FERIACH?

Ferie, ferie i po feriach… Uczniowie, wypoczęci i pełni zapału do dalszej nauki, powrócili do szkoły po zimowym relaksie. I tu mogą napotkać pewne trudności…  Zwykle podczas tak długiej przerwy zapominamy o naszych szkolnych obowiązkach, ale także rezygnujemy  ze zdrowych nawyków. W „kąciku zdrowia” na szkolnej stronie internetowej opublikowaliśmy ciekawe materiały, które mogą okazać się pomocne podczas powrotu do szkolnej rutyny. Zapraszamy do naszej zakładki: https://www.sp32bb.pl/kacik-zdrowia.