KINGA CZYŻ - LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

23-11-2019 7:32 konkursy

21 listopada 2019 r. w Gliwicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Romskie bajanie” zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Gliwicach, Miejską Bibliotekę Publiczną, Miejski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie EkoGim10. Z radością informujemy, że II miejsce zajęła w nim uczennica Naszej Szkoły – Kinga Czyż z klasy 3d. Dziewczynkę do konkursu przygotowała Pani Małgorzata Józefowicz. Serdecznie gratulujemy!