KONCERT PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

22-11-2019 6:48 imprezy i uroczystości

W ostatnią środę podczas zajęć z wychowawcą w auli budynku B Naszej Szkoły zorganizowany został koncert piosenki żołnierskiej. Okazją do spotkania była 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Klasy biorące udział w tym wydarzeniu przygotowywały się od kilku tygodni, a podczas uroczystości – zaprezentowały owoce swojej pracy. Usłyszeliśmy mniej lub bardziej znane piosenki nawiązujące tematyką do II wojny światowej. Uczniowie byli świetnie przygotowani, zadbali również o strój odświętny, podkreślając w ten sposób rangę wydarzenia. Na koncercie zorganizowanym przez Panią Iwonę Nowak obecni byli również: Pani Dyrektor Edyta Zaczek oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz.