KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANĄ SALĘ

28-03-2023 6:19 konkursy

Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki organizuje konkurs na najpiękniej udekorowaną salę.

Reguły konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.
2. Zadaniem konkursowym jest udekorowanie sali lekcyjnej wielkanocnymi ozdobami świątecznymi.
3. Do wykonania ozdób można używać dowolnych bezpiecznych materiałów. Przy dekorowaniu sali należy pamiętać, aby nie zniszczyć ścian, mebli, drzwi itp. Nie wolno przyklejać żadnych ozdób do ścian.
4. Dekoracja sali będzie oceniana w kategoriach: pomysłowość, samodzielność, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Wielkanocnych, ozdoby, np. pisanki, kurczaczki, zajączki.
5. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie liczby uzyskanych punktów.
6. Sale oceniane będą 5 kwietnia 2023 r.
7. W razie jednakowej liczby punktów wprowadzone zostanie dodatkowe kryterium.
8. Nagroda w konkursie to dyplom i pięknie udekorowana sala.

Zapraszamy do zabawy!