🥉MAMY POWÓD DO DUMY! 🥉
Nasza Szkoła zajęła III miejsce za liczbę polubień oraz otrzymała wyróżnienie za wyjątkowe wykonanie i piękne stroje w wyzwaniu „Taniec dobrej energii” realizowanym w ramach kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat”.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zdobyliśmy dla szkoły voucher zakupowy do Castorama Bielsko-Biała 🎉
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu:
💚 Rodzicom - za wsparcie, zaangażowanie i oddane polubienia
💚Uczniom - za energię, talent, wspaniały występ i promowanie naszego nagrania
💚 Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły - za pomoc w przygotowaniach, motywację oraz wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia
To nasz wspólny sukces! Dziękujemy całej społeczności szkolnej za okazane serce, życzliwość i aktywność. Razem możemy osiągać wspaniałe rezultaty! 🌟
Małgorzata Józefowicz i Aleksandra Jasińska






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...