NASZA SZKOŁA Z CERTYFIKATEM PROGRAMU „TRZYMAJ FORMĘ!”
Z radością informujemy, że Nasza Szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający aktywny udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Trzymaj Formę!”.
W ramach realizacji programu uczniowie uczestniczyli w różnorodnych działaniach promujących zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczną. Podejmowane inicjatywy miały na celu kształtowanie prozdrowotnych nawyków i zwiększanie świadomości młodzieży w zakresie dbałości o zdrowie.
Otrzymany certyfikat jest wyrazem uznania dla zaangażowania uczniów, nauczycieli oraz wszystkich osób wspierających realizację programu. Cieszymy się, że wspólnie możemy promować zdrowe wybory i zachęcać młodych ludzi do prowadzenia aktywnego i świadomego stylu życia.
Koordynatorkami programu są: Aldona Słonka i Sabina Bysko.
GRATULUJEMY!






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA