WYCIECZKI KLASY 1A
W minionym semestrze klasa 1 a aż dwa razy wykorzystała możliwość wyjścia lub wyjazdu na wycieczkę.
W kwietniu odwiedziliśmy krainę pszczół, czyli Apilandię - miejsce stworzone z myślą o pszczołach i miodzie. Tam poznaliśmy różne ciekawostki z życia pszczół, a następnie wzięliśmy udział w warsztatach, podczas których wykonaliśmy hotele dla owadów.
W czerwcu wybraliśmy się na piknik na bielskie Błonia. Pogodę zamówiliśmy i mieliśmy niezły ubaw na placu zabaw. Dodatkowo mieliśmy możliwość spróbować lodów -specjalnie dla nas przyjechał wóz z tymi pysznościami.
Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej wycieczki mieliśmy możliwość zacieśniać nasze relacje rówieśnicze.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji obu wydarzeń.






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C