OSTATNIE TYGODNIE PROJEKTU „SZKOLNY GLOBTROTER”!

Jeszcze tylko 10 tygodni zostało do zakończenia naszego projektu! Ta wspaniała zabawa skończy się dokładnie 31 grudnia. Wciąż jest jednak szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych, specjalnego certyfikatu i unikatowej odznaki. Wystarczy pokonać 10 zaproponowanych przez nas tras. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Ten nie lada wyczyn w ostatnim czasie udał się kolejnym uczniom. W zaszczytnym gronie Szkolnych Globtroterów witamy Mateusza Dymnego i Adama Kruczka! Gratulujemy!