PODZIĘKOWANIA OD SCHRONISKA!
Na przełomie października i listopada Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę artykułów dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Uczniowie oraz ich Rodzice okazali się bardzo hojni. Przekazali karmę dla psów i kotów, żwirek dla kotów, obroże, smycze, a także koce i legowiska. W dowód wdzięczności otrzymaliśmy piękne podziękowania od schroniska!






WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C