Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DRUGOKLASIŚCI NA WARSZTATACH EKOLOGICZNYCH

31-10-2019 6:08 nasze zainteresowania

24 i 25 października uczniowie klas 2c i 2a pod opieką swoich wychowawców mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach ekologicznych przeprowadzanych przez pracowników Zakładu Doświadczalnego Państwowej Akademii Nauk w Grodźcu. Dzieci zwiedzały ekologiczne gospodarstwo Zaciszny Zakątek w Jaworzu, zapoznały się z prezentacją multimedialną, brały udział warsztatach plastycznych, siały zboże, ubijały masło, zapoznały się z warunkami życia zwierząt gospodarskich, a przy tym świetnie się bawiły. Nasi młodzi ekolodzy otrzymali Certyfikat Małego Ekorolnika potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności.