POZNAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ!

06-10-2022 6:11 nasze zainteresowania

Rozpoczął się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W ramach wspólnego świętowania w bibliotece budynku A dla uczniów od drugiej do piątej klasy zorganizowano zabawę czytelniczą „Biblioteczny detektyw”. Jej celem jest zachęcenie uczniów do częstszych odwiedzin biblioteki i lepszego poznania księgozbioru. W ramach tej zabawy uczniowie poszukują w bibliotece książek wskazanych na specjalnej karcie i zapiszą jej autora oraz tytuł. Już pierwszego dnia trwania zabawy specjalne karty pobrało aż 83 uczestników! Życzymy dobrej zabawy i wielu książkowych odkryć!