Przejdź do treści Przejdź do menu

PRZYPOMINAMY O NASZYM WAKACYJNYM KONKURSIE!!!

04-08-2022 19:20 konkursy

Zapraszamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do udziału w kolejnej edycji KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI. Zdjęcia należy przesyłać przez dziennik elektroniczny do opiekuna konkursu (Pani Marta Barbasz-Sztajno) do dnia 23 sierpnia. W treści wiadomości autor zdjęcia powinien podać swoje imię, nazwisko i klasę, a także tytuł fotografii. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu, a najciekawsze prace będzie można obejrzeć już w dniu powitania nowego roku szkolnego.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zdjęcia autorstwa uczniów Naszej Szkoły.
  2. Udział w konkursie jest równocześnie zgodą na publikację nadesłanego zdjęcia.
  3. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie cztery prace.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 września. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.