Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PRZYPOMINAMY O ZBIÓRCE MAKULATURY!

29-05-2022 6:23 wolontariat

Już jutro rusza w Naszej Szkole Wiosenna Zbiórka Makulatury. Potrwa ona do 3 czerwca. W tych dniach można przynosić paczki makulatury do auli budynku B do godz. 20.00.

Makulatura powinna być odpowiednio spakowana, żeby przy przenoszeniu nie rozpadła się. Prosimy nie pakować makulatury w worki foliowe. Prosimy nie przynosić samej tektury/kartonów, ponieważ skup nie chce ich przyjmować.

Razem z makulaturą należy w portierni budynku B złożyć kartkę, na której należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz łączną wagę makulatury. Za przyniesioną makulaturę uczniowie otrzymają uwagi pozytywne oraz dodatnie punkty z zachowania (1 pkt za 5 kg). Ponadto będzie prowadzona rywalizacja międzyklasowa. Klasa, która przyniesie najwięcej makulatury, otrzyma nagrodę pieniężną.