RADA RODZICÓW NA MEDAL!!!

27-09-2019 17:52 organizacja rada rodziców

Nie od dziś wiadomo, jak bardzo angażuje się Rada Rodziców działająca przy Naszej Szkole. Tym razem postanowiła wesprzeć talenty sportowe i doposażyć sale gimnastyczne. W skład ogromnych zakupów na kwotę ponad 8 300 zł weszło m.in.: 48 piłek różnego typu (m.in. lekarskie, do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej), 4 materace, 4 ławki gimnastyczne, 4 zestawy do badmintona, 12 kijów do unihokeja, 18 kompletów pachołków, 80 szarf, 3 stopery, komplet koszulek sportowych, siatka do siatkówki plażowej, taśma miernicza, lotki, piłeczki, kule, igły oraz numerator. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Nasza Szkoła zajęła PIERWSZE MIEJSCE W MIEŚCIE w klasyfikacji generalnej Igrzysk Młodzieży! Zakupiony sprzęt z pewnością przyda się naszym uzdolnionym uczniom! Z całego serca dziękujemy!!!