RAZEM DLA NIEWIDOMYCH!

08-06-2023 5:59 konkursy wolontariat

Nasza Szkoła otrzymała kolejne podziękowanie. Tym razem Towarzystwo Opieki Nad Ociemniałymi w Laskach wraz z REBA Organizacją Odzysku S.A. dziękują całej szkolnej społeczności za udział w III edycji konkursu „Edukujemy – Pomagamy”. Dzięki naszemu zaangażowaniu w zbiórkę zużytych baterii Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach otrzymał wsparcie rzeczowe w postaci artykułów spożywczych, z których przygotowywano posiłki dla niewidomych podopiecznych, w tym dzieci i młodzieży z Ukrainy! Jak zwykle serdecznie dziękujemy! Szkolnym koordynatorem akcji była Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.