ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIOSNA WOKÓŁ NAS" DLA KLAS I-III
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Wiosna wokół nas" został rozstrzygnięty. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, pomysłowością oraz wrażliwością na piękno budzącej się do życia przyrody. Wszystkie prace były niezwykle staranne i pełne wiosennych barw.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Elina Trach 2c
II miejsce - Maksymilian Kwaśniewski 1c
III miejsce - Leon Krysiak 1a
Serdecznie gratulujemy!
Organizator: Małgorzata Józefowicz






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...