„SŁODKIE PIĄTKI” – ZEBRALIŚMY PRAWIE 25 000 ZŁ!

Za nami ostatni w tym roku szkolnym „słodki piątek”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Uczniów i Rodziców w ubiegłym tygodniu udało nam się zebrać 401 zł.

I tak:
- klasa 3c: 291,60 zł
- klasa 3b: 109,40 zł

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Naszej Szkoły za tak ogromne wsparcie, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Łącznie dzięki akcji na konto Rady Rodziców wpłynęło aż 24 304,79 zł! Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na organizację obchodów 100-lecia Naszej Szkoły. DZIĘKUJEMY!!!