SP 32 W PROJEKCIE „SEGREGUJ OLEJ”
W dniu 13.09.2022 r. klasy siódme brały udział w warsztatach zorganizowanych przez firmę Trafin Oil PL Sp. z.o.o. Ich celem było budowanie świadomości wśród dzieci i młodzieży na temat segregacji odpadu, jakim jest zużyty olej jadalny. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego warto segregować oleje, które oleje i tłuszcze jadalne podlegają segregacji oraz jak robić to poprawnie. Na koniec zajęć wykonali zadanie konkursowe. Po realizacji warsztatów Nasza Szkoła otrzymała certyfikat „Przyjaciela Środowiska”. Koordynatorem zadania była Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak.







ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...