TYDZIEŃ DLA PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH
W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji i Nauki w dniach 12-16 września 2022 roku w Naszej Szkole obchodzony będzie Tydzień dla Profilaktyki Chorób Zakaźnych. Wiedza o zdrowiu to pierwszy krok do świadomej i trwałej zmiany postaw i zachowań szkodzących nam samym, jak i innym. Jako szkoła, która zdaje sobie sprawę z wielu zagrożeń związanych z chorobami zakaźnymi, wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi chcemy uświadomić oraz przypomnieć naszym Uczniom i ich Rodzicom o potrzebie i obowiązku dbania o własne zdrowie oraz zdrowie najbliższych, a także wyposażyć w umiejętności niezbędne do jego ochrony. W ramach akcji w szkole będą rozdawane ulotki oraz przeprowadzane lekcje poruszające problem wpływu chorób wirusowych w poszczególnych grupach wiekowych oraz ryzyka rozprzestrzeniania się chorób wirusowych (m.in. grypy). Koordynatorem wydarzenia jest Pani Ewa Jurczak.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...