Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZA NAMI LETNIA PÓŁKOLONIA

01-07-2022 14:33 nasze zainteresowania

Za nami ostatni dzień letniej półkolonii zorganizowanej w Naszej Szkole. Przez cały tydzień dzieci brały udział w różnego typu zajęciach. I tak w pierwszym dniu odbyły się warsztaty kreatywne – robienie różdżek w restauracji „Trzy miotły”. Następnie dzieci miały okazję zażyć kąpieli w basenie krytej pływalni „Troclik”. Ponieważ upały doskwierają, zajęcia okazały się bardzo trafione. Zresztą kto nie lubi wody…? W sali zabaw „Fikołki” radość była ogromna, wśród dzieci szczególnym powodzeniem cieszył się zjazd pontonowy. Co odważniejsi próbowali także swoich sił na ściance wspinaczkowej. I tu należy wspomnieć, że dzieciaki są bardzo odważne. Spotkanie z kulturą również się odbyło. W kinie „Helios” nasi podopieczni brali udział w akcji „Kino na temat” . W naszym przypadku tematem przewodnim był kosmos, a film pt. „Buzz Astral” przypadł dzieciom do gustu. Na zakończenie wypoczynku dzieciaki skakały w parku trampolin Go Jump. Pomimo upału wszyscy uśmiechali się od ucha do ucha. Poza tym był to czas swobodnej zabawy, przebywania w grupie rówieśniczej i nawiązywania nowych przyjaźni. W wypoczynku wzięło udział 75 uczniów młodszych klas. Opiekunami były: Pani Katarzyna Włodek, Pani Iwona Golec, Pani Magdalena Hanus, Pani Beata Dudek i Pani Mariola Plaza-Panewka, a nad organizacją czuwała Pani Izabela Szczepanek. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!