SUKCES! SUKCES! SUKCES!
Spieszymy z kolejną znakomitą wiadomością. Otóż w Drużynowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci, zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała, reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Magdalena Grzesiowska, Kinga Pałucha, Antonina Rycak, Magdalena Jania, Milena Konicka i Estera Wolas wywalczyła II miejsce. Ponadto Kinga Pałucha zajęła III miejsce indywidualnie. Uczennice do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Gratulujemy!!!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...