SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „FOX”

21-04-2024 7:00 konkursy

Kolejny raz uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” zorganizowanym przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” z Bielska-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnicy rozwiązywali test, który składał się z zadań wielokrotnego wyboru sprawdzających umiejętności językowe, wiedzę językową oraz kulturoznawczą. Z przyjemnością informujemy, że dwóch naszych uczniów może pochwalić się ogromnymi sukcesami! Otóż Rafał Narewski z 4c zajął II miejsce w kategorii Kittens (klasy 3-4), natomiast Remigiusz Śledź z 6c – III miejsce w kategorii Bunnies (klasy 5-6). Gratulujemy! Uczniów do rywalizacji przygotowała Pani Dorota Wojdyła-Kondracka, natomiast szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Marta Barbasz-Sztajno.