Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŚWIAT SŁOWEM MALOWANY…

11-06-2024 5:12 konkursy

7 czerwca 2024 r. w Naszej Szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Świat Słowem Malowany”. Uczniowie z różnych szkół rywalizowali w kategoriach wiekowych: 4-6 oraz 7-8. Prezentujemy wyniki konkursu:

Klasy 4-6:
I miejsce – Natalia Jakubas
II miejsce – Karolina Siręga
III miejsce – Wojciech Mróz

Klasy 7-8:
- I miejsce – Maja Drobik
- II miejsce – Wiktoria Katańska
- III miejsce – Julia Ostrowska

Serdecznie gratulujemy! Konkurs zorganizowały: Pani Katarzyna Kanik-Dendys oraz Pani Anna Reglińska-Suchy.