SZANUJEMY ENERGIĘ i CHRONIMY KLIMAT Z DETEKTYWEM KROPELKĄ!

24-01-2022 22:30 profilaktyka i wychowanie

Uczniowie klas I-III meldują wykonanie pierwszego zadania w ramach 12. edycji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. W kategorii klas młodszych konkurs nosi tytuł „Przybij piątkę Detektywowi Kropelce” i dotyczy tematyki wody. Zadanie polegało na wykonaniu gazetki tematycznej dotyczącej konkursu. Uczniowie świetnie poradzili sobie z tym wyzwaniem. Szczególnie klasa 2a zaangażowała się w wykonanie zadania. Dzieci narysowały piękne prace dotyczące poszanowania wody, które ozdobiły i wzbogaciły gazetkę. Przed nami jeszcze 4 zadania. Jeśli uda nam się je wykonać, „przybijemy piątkę” Detektywowi Kropelce. A dla osób, które nie mogą pooglądać i poczytać gazetki na żywo, dołączamy zdjęcie.