„SZKOLNY GLOBTROTER” – ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE Z NAGRODAMI

Zaczął się nowy rok szkolny 2022/2023, zatem przypominamy o naszym projekcie „Szkolny Globtroter – II edycja”, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczas przystąpiło do niego aż 69 uczniów Naszej Szkoły, którzy podczas prawie 450 wycieczek pokonali ponad 2200 kilometrów! 28 z nich pokonało już wszystkie trasy! Z ich relacji wynika, że to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny, wraz z rodziną, z dala od miejskiego zgiełku. Przy okazji to świetna metoda na poznanie najbliższego otoczenia – niezwykle atrakcyjnego pod względem przyrodniczym, historycznych i kulturowym. Dlatego właśnie zachęcamy do podjęcia wyzwania i udziału w tej przygodzie. Projekt trwa do 31 grudnia 2022 roku i można się do niego włączyć w każdej chwili.

Na czym polega projekt „Szkolny Globtroter”?

Na stronie: www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter opublikowaliśmy propozycje 10 bardzo ciekawych wycieczek po najbliższej okolicy. Dołączyliśmy mapy, wskazówki i fotografie. Wystarczy wybrać interesującą nas trasę, pokonać ją, a następnie przesłać mi przez dziennik elektroniczny 3 fotografie, na których znajduje się uczeń w charakterystycznych miejscach. Na podstawie takiej dokumentacji powstaje Ranking Szkolnych Globtroterów.

Nagrody!!!

Każdy uczeń, którzy pokona wszystkie trasy, otrzyma tytuł Szkolnego Globtrotera, a także certyfikat i unikatową odznakę. Ponadto po zakończeniu projektu wręczone zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane m.in. przez Urząd Miasta Bielska-Białej. Naprawdę warto podjąć wyzwanie! Zapraszamy!