ZMIANY! ZMIANY! ZMIANY!

Wakacje to czas, kiedy uczniowie odpoczywają od szkolnych obowiązków, ale to nie oznacza, że w Naszej Szkole nic się działo. Być może niektórzy już zauważyli zmiany. Prezentujemy szczegóły.

W salach 39 i 42 budynku A pojawiły się nowe tablice interaktywne. Do szkolnych bibliotek zakupiono 10 laptopów DELL (po 5 do każdego budynku). W budynku A naprawiona została elewacja oraz ogrodzenie boiska tartanowego, zakupiono również nową bramkę do gry w piłkę ręczną, a także wymieniono podłoże na placu zabaw. Wymalowano salę 36 i 34 oraz korytarz na II piętrze. Na zapleczu kuchni położono nowe kafelki. Zmodernizowano kotłownię – zainstalowano nowe piece gazowe ARISTON. W obu szkolnych budynkach naprawiono oświetlenie ewakuacyjne.

W ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” (#LaboratoriaPrzyszłości) Nasza Szkoła została wyposażona w sprzęt i pomoce dydaktyczne dla uczniów, m.in. 2 drukarki 3D SKRILAB. Utworzono pracownię zajęć technicznych (oprócz akcesoriów, znalazły się w niej nowe ławki, krzesła, szafy oraz stoły i krzesła typowo do zajęć technicznych). Jesteśmy przekonani, że wszystkie te zmiany poprawią komfort nauki i pracy.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, Laboratoria Przyszłości