Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY KONKURS KULINARNY

26-11-2022 7:09 konkursy

W ramach programu „Trzymaj Formę” serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 6, 7 i 8 do udziału w konkursie kulinarnym „Moja ulubiona zupa”. Konkurs trwa do 18.12.2022 r.

Aby wziąć udział w rywalizacji, należy:
- ugotować ulubioną zupę;
- zrobić zdjęcia dokumentujące jej przygotowanie;
- przesłać przez dziennik elektroniczny do Pani Sabiny Bysko lub Pani Aldony Słonki przepis w postaci pliku tekstowego .doc (składniki, proporcje oraz sposób wykonania) oraz zdjęcia w postaci plików graficznych .jpg.

Przepisy oraz zdjęcia zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym profilu Facebook. Uczniowie, którzy zajmą I, II i III miejsce, zostaną nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!