WIELKIE SUKCESY JULKI I ROBERTA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM!

26-03-2022 5:00 konkursy

Informujemy o wielkich sukcesach uczniów Naszej Szkoły! Julia Ślusarczyk została Laureatką, a Robert Zera – Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Uczniów do konkursu przygotował Pan Marcelin Makowski. Julia i Robert zmagali się z niezwykle trudnymi zadaniami z geografii w trzech etapach konkursu: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów! Brawo!!!