WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU DZIECKA!
01-06-2019 16:48
imprezy i uroczystości
Z okazji Dnia Dziecka Uczniom Naszej Szkoły życzymy zadań, które Was mobilizują i w które angażujecie się z ochotą. Byłoby wspaniale, gdybyście nie musieli realizować swego dzieła w samotności, tylko z przyjaciółmi. Każdy dzień nieustannie rzuca nam nowe wyzwania. Podejmujcie je odważnie przez całe swoje życie... No i dużo cukierków!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC